Informacje dla Rodziców

 

Ogłoszenie Sanepidu w Ostrowie Wielkopolskim

---------------------------------------------------------------------

 

 

Harmonogram spotkań z Rodzicami

w roku szkolnym 2016/2017

 

Zebrania organizacyjne

15.09.2016r. kl. IV – VI godz. 17.00

16.09.2016 r. kl. I – III godz. 17.00

Dyżur dla rodziców

5.10.2016 r. od godz. 17.00 do godz. 18.00

Zebranie śródokresowe rodziców

17.11.2016 r. kl. IV – VI godz. 17.00

18.11.2016 r. kl. I – III godz.17.00

Dyżur dla rodziców

7.12.2016 r. od godz. 17.00 do godz. 18.00 

Indywidualne spotkania nauczyciela, ucznia, rodzica

19.01. 2017 – 25.01.2017
wg harmonogramu ustalonego
przez wychowawcę

Zebranie śródokresowe rodziców

26.01.2017r. kl. IV – VI godz. 17.00

27.01.2017 r. kl. I – III godz. 17.00

Dyżur dla rodziców

08.03.2017 r. od godz. 17.00 do godz. 18.00

Zebranie śródokresowe rodziców

27.04.2017 r. kl. IV – VI godz. 17.00

28.04.2017 r. kl. I – III godz.17.00

 

Dyżur dla rodziców

10.05.2017 r. od godz. 17.00 do godz. 18.00

Dyżur dla rodziców

07.06.2017 r. od godz. 17.00 do godz. 18.00

 

 

Godziny dla rodziców

Lp.

Imię i nazwisko

Dzień i godzina przyjęć dla rodziców

1

Barczak Anna

czwartek 9:45-10:30 pokój nauczycielski

2

Bakalarek Ewa

poniedziałek 15:25-16:10 sala 6

3

Będzieszak Michał

piątek 11:40-12:25 pokój nauczycielski

4

Cekan Hanna

czwartek 7:55- 8:40 sala 8

5

Cierpka Ewelina

wtorek 9:45-10:30 pokój nauczycielski

6

Czubakowska Daria

piątek 13:35-14:20 pokój nauczycielski

7

Dembińska-Rokicka Izabela

środa 14:00-15:00 gabinet pedagoga

8

Dreczko Maria Magdalena

wtorek 13:35- 14:20 pokój nauczycielski

9

Gębuś Jarosław

poniedziałek 16:10-16:40 pokój nauczycielski

10

Galant Anna

poniedziałek 15:00-16:00 gabinet dyrektora

11

Kaczmarek Aleksandra

poniedziałek 12:35-13:20 pokój nauczycielski

12

Karczewska Małgorzata

poniedziałek 8:45-9:30 pokój nauczycielski

13

Kobusińska Renata

wtorek 12:35-13:20 pokój nauczycielski

14

Kałużna Renata

czwartek 12:35-13:20 sala 3

15

Kobylańska Anna

czwartek 14:30-15:15 sala 4

16

Krzeszowska Dorota

wtorek 12:35-13:20 biblioteka

17

Kurczaba Honorata

poniedziałek 10:45-11:30 pokój nauczycielski

18

Kaszewski Grzegorz

wtorek 8:50-9:35 pokój nauczycielski

19

Kupczyk Maria

środa 8:50-9:35 pokój nauczycielski

20

Matuszewska Renata

środa 13:35-14:20 hala sportowa

21

Maćkowiak Paula

środa 9:45-10:30 pokój nauczycielski

22

Michalak-Jaźwiec Daria

wtorek 11:15-12:00 pokój nauczycielski

23

Nowacka Emilia

Wtorek 10:30-10:45 sala 5

24

Pawlik Katarzyna

czwartek 11:40- 12:25 sala gimnastyczna

25

Płokarz Barbara

środa 14:30- 15:15 pokój nauczycielski

26

Paszkowiak Hanna

poniedziałek 10:45- 11:30 biblioteka

27

Płóciennik Wiesława

środa 14:30- 15:15 biblioteka

28

Prajzner Agnieszka

wtorek 11:40-12:25 pokój nauczycielski

29

Spodzieja Renata

Środa 15:00-16:00 gabinet wicedyrektora

30

Sułkowska Katarzyna

wtorek 11:40-12:25 pokój nauczycielski

31

Szymczak Aleksandra

wtorek 10:45-11:30 pokój nauczycielski

32

Stendera Patrycja

wtorek 13:00-14:00 świetlica

33

Śniegowska Agnieszka

piątek 10:45-11:30 pokój nauczycielski

34

Wojciechowska Agnieszka

piątek 11:45-12:30 pokój nauczycielski

35

Wasielewska Ewa

wtorek 10:45- 11:30 pokój nauczycielski

36

Zadka Teresa

poniedziałek 11:40- 12:25 pokój nauczycielski

37

Zadka Paweł

poniedziałek 11:40- 12:25 sala gimnastyczna