Konsultacje dla rodziców

 Sekretariat czynny jest w godzinach 06:30-16:00

Harmonogram dyżurów nauczycieli dla rodziców/ uczniów

1 godz. w tygodniu  on – line  lub w razie potrzeby stacjonarnie

rok szkolny 2020/2021

L.p

Nazwisko

i imię nauczyciela 

Dzień dyżuru

(dzień tygodnia)

Godziny 

Forma dyżuru / miejsce

Sposób kontaktu – wiadomości w dzienniku elektronicznym, e-mail , telefon

 

Galant Anna

Poniedziałek 

15.00 – 16.00

Stacjonarnie SP 6

 

 Tel. 627382521

Wiadomości w dzienniku elektronicznym

 

Dembińska-Rokicka Izabela

czwartek

15.00 – 16.00

Stacjonarnie SP 6

Tel. 627382521

Wiadomości w dzienniku elektronicznym

 

Bakalarek Ewa-

wtorek

16.00-17.00

online

dziennik elektroniczny 

e-mail ewa.bakalarek@podstawowa6.pl

 

Barczak Anna

czwartek

17.00 – 18.00

online

tel. 537518456, dziennik elektroniczny

 

Bednarczyk Katarzyna

czwartek

17.00-18.00

online

dziennik elektroniczny lub e-mail:

katarzyna.bednarczyk@podstawowa6.pl

 

Berkowska Anna

poniedziałek

17.00-18.00

online

wiadomość e-mail: anna.berkowska@podstawowa6.pl lub dziennik elektroniczny

 

Ciesielska Alicja

poniedziałek

15.00 - 16.00

online

dziennik elektroniczny lub e-mail:

alicja.ciesielska@podstawowa6.pl

 

Czubakowska Daria

wtorek

15.30 - 16.30

online

dziennik elektroniczny lub e-mail: daria.czubakowska@podstawowa6.pl

 

Gębuś Jarosław-Jakub

Wtorek

16.30 - 17.30

online

dziennik elektroniczny

e-mail: jaroslaw.gebus@podstawowa6.pl

 

Ignaszewski Bartosz

poniedziałek

15.00 -16.00

online

dziennik elektroniczny

 

Jangas Monika

czwartek

18.00-19.00

online

dziennik elektroniczny, e-mail:monika.jangas@podstawowa6.pl

 

Kaczmarek Aleksandra

czwartek

17.00

18.00

online

dziennik elektroniczny

lub e-mail: aleksandra.kaczmarek@podstawowa 6.pl

 

Kaczorowski Robert

wtorek

15.00- 16.00

online

wiad. przez dziennik elektroniczny

 

Kasprzak Donata

czwartek

16.30- 17.30

online

dziennik elektroniczny

e-mail:

donata.kasprzak@podstawowa6.pl

 

Kaszewski Grzegorz

Wtorek

18.00 - 19.00

online

dziennik elektroniczny

e-mail: grzegorz.kaszewski@podstawowa6.pl

 

Knappe Magdalena

Czwartek

16.00- 17.00

online

dziennik elektroniczny

 

Kobusińska Renata

czwartek

16.00-

17.00

online

dziennik elektroniczny, e-mail: renata.kobusinska@podstawowa6.pl

 

Kobylańska Anna

czwartek

16.00 -17.00

online

dziennik elektroniczny, e-mail: anna.kobylanska@podstawowa6.pl

 

Krawczyk Monika-Anna

środa

17.30-18.30

online

 dziennik elektroniczny

 

Krzeszowska Dorota

wtorek

16.30-

17.30

online

dziennik elektroniczny/ e-mail: 

dorota.krzeszowska@podstawowa6.pl

 

Marcińczak Michał

Piątek

15.30 - 16.30

online

dziennik elektroniczny/ e-mail: michal.marcinczak@

podstawowa6.pl

 

Matuszewska Marta

wtorek

17.00

-18.00

online

dziennik elektroniczny/ e-mail: marta.matuszewska@

podstawowa6.pl

 

Matuszewska Renata

wtorek

17.00 -18:.00

online

dziennik elektroniczny

e-mail:

renata.matuszewska@podstawowa6.pl

 

Michalak - Jaźwiec Daria

środa

15.30-

16.30

online

dziennik elektroniczny

 

Michalska Karolina

środa

15.30-

16.30

online

karolina.michalska@podstawowa6.pl

dziennik elektroniczny

 

Mieszała Marta

czwartek

16.30- 17.30

online

dziennik elektroniczny; marta.mieszala@podstawowa6.pl

 

Naczke Łukasz

środa

15.00 -16.00

online

wiad. przez dziennik elektroniczny

 

Nowacka Emilia

poniedziałek

17.00 -18.00

online

wiadomość e-mail:

emilia.nowacka@podstawowa6.pl

 

Olkowicz Renata

czwartek

16.30 -

17.30

online

wiad. przez dziennik elektroniczny

 

Pastuszak Agnieszka

wtorek

17.00 -18.00

online

telefon/dziennik elektroniczny

 

Paszkowiak Hanna

poniedziałek

18.00- 19.00

online

wiad. przez dziennik elektroniczny

 

Pawlik Katarzyna

wtorek

17.00-

18.00

online

wiadomość e-mail: 

katarzyna.pawlik@podstawowa6.pl 

 

Płokarz Barbara

poniedziałek

18.00-

19.00

online

wiad. przez dziennik elektroniczny

 

Płóciennik Wiesława

poniedziałek

18.00 - 19.00

online

dziennik elektroniczny

 

Podlas Mariusz

wtorek

18.00-

19.00

stacjonarnie

tel.508926216

 

Pussak Maja

czwartek

15.15 – 16.15

stacjonarnie

dziennik elektroniczny, wiadomość e-mail maja.pussak@podstawowa6.pl

 

Spitalniak Agnieszka

poniedziałek

16.00- 17.00

online

dziennik elektroniczny

 

Sułkowska Katarzyna

środa

15.30-
16.30

online

wiad. przez dziennik elektroniczny

 

Szewczyk-Kiełtyka Kinga

poniedziałek

15.30-

16.30

online

wiadomość e-mail: kinga.szewczyk-kieltyka@podstawowa6.pl

lub dziennik elektroniczny

 

Wałęsa Natalia

wtorek

15.30-

16.30

stacjonarnie SP6/online

dziennik elektroniczny, wiadomości email

 

Wasielewska Ewa

poniedziałek

16.30 - 17.30

online

dziennik elektroniczny

e-mail: ewa.wasielewska@podstawowa6.pl

 

Wojciechowska Agnieszka

poniedziałek

18.00 - 19.00

online

dziennik elektroniczny, e-mail: agnieszka.wojciechowska@podstawowa6.pl

 

Zadka Paweł

Poniedziałek

15.30 - 16.30

online /

w razie potrzeby stacjonarnie

dziennik elektroniczny

e-mail: pawel.zadka@podstawowa6.pl

 

Zadka Teresa

czwartek

15.00 - 16.00

online

wiad. przez dziennik elektroniczny