Konsultacje dla rodziców

Godziny konsultacji dla rodziców i uczniów

L. p

Imię i nazwisko nauczyciela

dzień tygodnia 

godzina 

sala

1.

Izabela Dembińska-Rokicka

środa

15.00-16.00

gabinet wicedyrektora

2.

Anna Galant 

poniedziałek 

15.00 -16.00

gabinet dyrektora

3.

Grzegorz Kaszewski

wtorek

15.20-16.20

3

4.

Donata Kasprzak

poniedziałek

15.20-16.20

3

5.

Alicja Ciesielska 

poniedziałek 

15.15 - 16.15

3

6.

Anna Kobylańska

środa

15.15 - 16.15

4

7.

Renata Matuszewska

czwartek

16.10 - 17.10

1

8.

Maja Badecka

czwartek

15:30-16:30

gabinet psychologa

9.

Honorata Kurczaba

wtorek

16.10-17.10

4

10.

Agnieszka Pastuszak

czwartek

15.15 - 16.15

7

11.

Marta Mieszała

czwartek

15:30 - 16:30

4

12.

Agnieszka Wojciechowska

środa

15.15- 16.15

7

13.

Kinga Kielańska

wtorek 

15.15 - 16.15

1

14.

Ewa Bakalarek 

środa 

15.00-16.00

5

15.

Aleksandra Kaczmarek

poniedziałek 

16:10-17:10

10

16.

Paweł Zadka

środa

15.15 - 16.15

Pokój nauczycieli w-f

17.

Agnieszka Spitalniak

wtorek 

15:15 - 16:15

 6

18.

Renata Kobusińska

środa

15.30 - 16.00

1

19.

Michał Marcinczak

czwartek

15:15 - 16:15

1

20.

Renata Olkowicz

czwartek

15.30 - 16.30

11

21.

Ewa Wasielewska

wtorek

15.10 - 16.10

2

22.

Maria Smolarek 

środa

15.00-16.00

25

23.

Małgorzata Nawrocka

poniedziałek

16.10 - 17.10

pokój nauczycielski

24.

Jarosław Gębuś

środa

16.10-17.10

pokój nau. lub 2

25.

Anna Barczak

poniedziałek

15.15 - 16.15

10

26.

Daria Michalak-Jaźwiec

czwartek

15.00-16.00

pokój naucz.

27.

Magdalena Knappe 

wtorek

16.00-17.00

Pokój naucz.

28.

Katarzyna Stachowicz 

czwartek

15.15-16.15

s. gimnastyczna 

29.

Mariusz Łęcki

Poniedziałek

13.20-14.20

(ew. kontakt telefoniczny - 502462218)

Pokój naucz.

30.

Marzena Bendkowska

poniedziałek

15:15 - 16:15

pokój nauczycielski

31.

Berkowska Anna

środa

15.20 - 16.20

2

32.

Giwerski Bartosz

wtorek

15:15-16:15

2

33.

Guzikowska Daniela

poniedziałek

15.00 - 16.00

pokój nauczycielski lub 6

34.

Jangas Monika

środa

15.00-16.00

pokój nauczycielski

35.

Krzeszowska Dorota

środa

15.00-16.00

sala 4

36.

Michalska Karolina

piątek

15.15- 16.10

pokój nauczycielski

37.

Paszkowiak Hanna

wtorek

16.00- 17.00

pokój naucz. lub 9

38.

Piaskowska Patrycja

czwartek

15.00- 16.00

pokój nauczycielski

39.

Prajzner Agnieszka

wtorek

17.30-18.30

pokój nauczycielski

40.

Przybylski Mariusz

piątek

15.15-16.15

pokój nauczycielski

41.

Sobczak Agnieszka

czwartek

15.00-16.00

pokój nauczycielski

42.

Szymczak Aleksandra

piątek

14:30-15:30

 3

43.

Świtula Agnieszka

czwartek 

15.00 - 16.00

pokój nauczycielski

44.

Zadka Teresa

piątek

15.15- 16.15

pokój nauczycielski