Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

 

 

 

            ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019           

 

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – klasy III

poniedziałek 7:05-7:50

prowadzący: p. E. Bakalarek

 

KOSZYKÓWKA SMOK (dziewczęta klasy V)

poniedziałek 7:15-8:45

prowadzący: p. R. Matuszewska

 

GIMNASTYKA KOREKCYJNA 

poniedziałek 13:35-14:20

prowadzący: p. K. Pawlik

 

SOS język polski – VII a b

poniedziałek 7:55-8:40

prowadzący: p. E. Wasielewska

 

SKS GRY ZESPOŁOWE

poniedziałek 9:45-10:30

prowadzący: p. R. Matuszewska

 

SOS język polski – V b c d

poniedziałek 14:30-15:15

prowadzący: p. A. Berkowska

 

CHÓR – klasy III b; IV a b d; V b

poniedziałek 14:30-15:15

prowadzący: p. A. Śniegowska

 

SOS język polski – VI a b

poniedziałek 15:25-16:10

prowadzący: p. A. Berkowska

 

CHÓR – klasy VI a b; VII b

poniedziałek 15:25-16:10

prowadzący: p. A. Śniegowska

 

WTOREK

SOS matematyka – klasy VII

wtorek 7:05-7:50

prowadzący: p. K. Sułkowska

 

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

wtorek 7:05-7:50

prowadzący: p. K. Pawlik

 

Kółko historyczne

wtorek 7:55-8:40 - klasy IV-VII

prowadzący: p. A. Knopiński 

 

 

KOSZYKÓWKA SMOK (dziewczęta klasy IV)

wtorek 11:30-13:00

prowadzący: p. K. Pawlik

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – klasy I

wtorek 11:40-12:25

prowadzący: p. E. Bakalarek

 

mPotęga

wtorek 12:35-13:20

prowadzący: p. Marta Mieszała

 

KOSZYKÓWKA SMOK (dziewczęta klasy VI)

wtorek 13:30-15:00

prowadzący: p. R. Matuszewska

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – klasy II

wtorek 14:30-15:15

prowadzący: p. K. Bednarczyk

 

CHÓR – IV c; V a c

wtorek 15:25-16:10

prowadzący: p. A. Śniegowska

 

SOS język polski – IV a b c d; V a

wtorek 15:25-16:10

prowadzący: p. A. Berkowska

 

SOS matematyka – klasy V

wtorek 16:15-17:00

prowadzący: p. A. Śniegowska

 

ŚRODA

mPotęga

środa 7:05-7:50

prowadzący: p. Marta Mieszała

 

SOS matematyka – klasy IV

środa 13:35-14:20

prowadzący: p. A. Śniegowska

 

SKS GRY ZESPOŁOWE

środa 14:30-15:15

prowadzący: p. R. Matuszewska

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

PLASTYCZNE klasy VII a b c

środa 14:30-16:00

prowadzący: p. A. Spitalniak

 

CZWARTEK

 

Zajęcia wyrównawcze CHEMIA

czwartek 7:05-7:50

prowadzący: p. D. Kasprzak

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

ZAJĘCIA TANECZNE

czwartek 12:35-13:20

prowadzący: p. P. Stendera

 

KOSZYKÓWKA SMOK (dziewczęta klasy VI)

czwartek 13:30-15:00

prowadzący: p. R. Matuszewska

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

ZAJĘCIA TANECZNE

czwartek 13:35-14:20

prowadzący: p. P. Stendera

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

PLASTYCZNE klasy V a b

czwartek 14:30-15:15

prowadzący: p. A. Spitalniak

 

mPotęga

czwartek 14:30-15:15

prowadzący: p. K. Sułkowska

 

Kółko historyczne

czwartek 14:20-15:15 - klasy IV-VII

prowadzący: p. A. Knopiński 

 

Kółko historyczne

czwartek 15:25-16:10 - gr. II 

czwartek 16:15-17:00 - gr. I 

 

  

PIĄTEK

SOS matematyka – klasy VI

piątek  7:55-8:40

prowadzący: p. A. Śniegowska

 

mPotęga

piątek 10:45-11:30

prowadzący: p. K. Sułkowska

 

KOSZYKÓWKA SMOK (dziewczęta klasy V)

piątek 12:30-14:00

prowadzący: p. R. Matuszewska

 

KOSZYKÓWKA SMOK (dziewczęta klasy IV)

piątek 13:00-14:30

prowadzący: p. K. Pawlik

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

 

LOGICZNE MYŚLENIE 

piątek 7:55-8:40

LOGICZNE MYŚLENIE (klasy IV-VII)

piątek 13:35-14:20

prowadzący: p. M. Grzegorowska

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

PROGRAMOWANIE (klasy IV-VII)

piątek 14:30-15:15

prowadzący: p. M. Grzegorowska

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

PLASTYCZNE klasa II b

piątek 14:30-15:15

prowadzący: p. A. Spitalniak

 

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia Uczniów

PLASTYCZNE klasa II b

piątek 14:30-15:15

prowadzący: p. A. Spitalniak

 

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO! (klasy I-III)

piątek 17:00-18:30

prowadzący: p. K. Pawlik