2016-10-18

Koszykarskie emocje

W czwartek 18 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 11odbył się Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt z okazji 50 – lecia placówki Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor Małgorzata Lubojańska, która życzyła wszystkim zawodniczkom wspaniałych sportowych emocji. Do rozgrywek zostały zaproszone trzy ostrowskie szkoły: SP6, SP7 oraz SP11 - gospodarze turnieju. Szkoły te realizują program SMOK,  czyli  dodatkowe zajęcia z koszykówki, na których dziewczęta doskonalą swoje umiejętności koszykarskie.
Każda drużyna rozegrała dwa spotkania.  Po zaciętych meczach najlepsze okazały się koszykarki z naszej szkoły, które pokonały dziewczęta z SP7 oraz SP11 i stanęły na najwyższym podium. Za zajęcie
I miejsca zawodniczki otrzymały medale i gromkie brawa. Na zakończenie turnieju wszystkie uczestniczki rozgrywek ugoszczone zostały słodkim poczęstunkiem .
Skład drużyny : Wiktoria Gabryś, Weronika Jakubowska, Agata Majczak, Eliza Mentel, Olga Michura, Lena Noga, Gabriela Powałowska, Alicja Szczepaniak, Natalia Trzcielińska, Julia Ułasik , Zofia Walerowska, Natalia Wawrzyniak.
Dziewczętom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za zaangażowanie!