2020-11-20

AKCJA CHARYTATYWNA – POMOC RODZINIE UCZNIA NASZEJ SZKOŁY

AKCJA CHARYTATYWNA – POMOC RODZINIE UCZNIA NASZEJ SZKOŁY

Do naszej szkolnej społeczności należy uczeń, którego rodzina znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Jest to rodzina wielodzietna, mająca za sobą wiele ciężkich chwil. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas pełen miłości, ciepła i bliskości. Jak jednak cieszyć się magią Świąt, uśmiechać się do siebie nawzajem, gdy wokół brakuje podstawowych sprzętów codziennego użytku, których nieobecność wiąże się z nieustannym brakiem życiowego komfortu?

 

Zwracamy się z prośbą o pomoc rodzinie. Jej członkowie nie oczekują pieniędzy. W swoich potrzebach wskazali na rzeczy podstawowe. Proszą o pościel, komodę, szafę, zastawę stołową, drukarkę, która znacząco ułatwi naukę młodszym dzieciom oraz słodycze, w tym żelki, które uwielbiają.

 

By dowiedzieć się o szczegółach lub poinformować o chęci przyłączenia się do akcji, prosimy skontaktować się z psychologiem szkolnym poprzez wiadomość w dzienniku elektronicznym lub e-mail maja.pussak@podstawowa6.pl

 

Nasza pomoc może znacząco przyczynić się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa rodziny, a także spokoju, którego tak bardzo brakuje im w obecnym czasie.