2020-11-15

Prezentujemy nasze hobby online

Prezentujemy nasze hobby online

W ubiegłym tygodniu na godzinie wychowawczej dziewczęta z klasy 6c zaprezentowały swoje hobby. Agnieszka Szymankiewicz opowiedziała koleżankom i kolegom o swoich pasjach. Jedną z nich jest rysowanie, a drugą -  kryminalistyka. Uczniowie z uwagą obejrzeli przygotowane przez Agnieszkę dwie prezentacje. Martyna Wiśniewska przygotowała natomiast plakat na temat różnych ciekawostek dotyczących Afryki. Dziewczęta spisały się na medal!

      Dziś rozmawialiśmy o Narodowym Święcie Niepodległości i znaczeniu słowa ,,patriotyzm”. Martyna Wiśniewska przygotowała ciekawą prezentację na temat tego najważniejszego dla Polaków święta, a Mateusz Kempa zrelacjonował: ,,Podczas zajęć zaprezentowałem moje zbiory, a pani Hania pokazała uczniom przesłane przeze mnie wcześniej zdjęcia. Moimi zbiorami są książki, które opisują piękno polskiego krajobrazu, portrety Wielkich Polaków, historię naszej Ojczyzny, najważniejsze miejsca kultu religijnego, budowle oraz osiągnięcia polskich sportowców.

Pokazałem także swoim koleżankom i kolegom medal sprzed dwóch lat, który otrzymałem za uczestnictwo w Ostrowskim Biegu Niepodległości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jestem z niego bardzo dumny. Bardzo lubię powracać do już przeczytanych książek. Wszystkie one noszą ślady użytkowania. Zawsze znajduję w nich coś nowego’’.

        Dziękujemy uczniom za ciekawe wypowiedzi i prezentację swoich zbiorów.

To były ciekawe lekcje online!

 

 

 

relacja i zdjęcia: H. Paszkowiak, M. Kempa