Dyżury dla uczniów

Dyżury nauczycieli dla uczniów

w  Szkole Podstawowej nr 6

im M. Rataja w Ostrowie Wielkopolskim

1 godzina lekcyjna w trybie stacjonarnym  lub online  –  po  wcześniejszym umówieniu się - kontakt przez wiadomości w dzienniku elektronicznym  lub osobisty na lekcji ; termin  należy ustalić tak, aby każdy uczeń mógł skorzystać z konsultacji przed swoimi lekcjami lub po lekcjach.

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

godzina

Dzień tygodnia

1.

Badecka Maja

w godzinach pracy psychologa

codziennie

2.

Bakalarek Ewa-Paulina

11:40 - 12.25

wtorek

3.

Barczak Anna

15.00 - 15.45

wtorek

4.

Bednarczyk Katarzyna

08:45 - 9:30

piątek

5. 

Berkowska Anna

15.15 - 16.00

środa

6.

Ciesielska Alicja

16:15-17:00

piątek

7.

Guzikowska Daniela

9.45 - 10.30

wtorek

8.

Gębuś Jarosław-Jakub

14.30-15.15

czwartek

9.

Giwerski Bartosz

11:40-12:25

wtorek

10. 

Jangas Monika

16.30-17.15

wtorek

11.

Jaskuła Monika

16.15-17.00

środa

12.

Kaczmarek Aleksandra

15.00-15.45

czwartek

13.

Kaczorowski Robert

16.15-17.00

środa

14.

Kasprzak Donata

16.30-17.15

środa

15. 

Kaszewski Grzegorz

18.00-18.45

wtorek

16.

Kielańska Kinga

16:00-16:45

czwartek

17.

Knappe Magdalena

15.00-15.45

wtorek

18.

Kobusińska Renata

16.00-16.45

wtorek

29. 

Kobylańska Anna

16.00- 17.00

poniedziałek

20.

Krzeszowska Dorota

16.00- 17.00

poniedziałek

21. 

Kurczaba Honorata

16.00-16.45

wtorek

22. 

Marcińczak Michał

9:45 - 10:30

poniedziałek

23. 

Matuszewska Renata

15.15 - 16.00

środa

24.

Michalak-Jaźwiec Daria

14.30-15.15

wtorek

25. 

Michalska Karolina

15.00-16.00

poniedziałek

26.

Mieszała Marta

16:00 - 16:45

środa

27.

Naczke Łukasz

16.00- 17.00

poniedziałek

28.

Nawrocka Małgorzata

16.00 - 17.00

środa

29.

Nowacka Emilia

16.15 - 17.00

środa

30. 

Olkowicz Renata

15.30-- 16.15

poniedziałek

31.

Pastuszak Agnieszka

10.45-11.30

czwartek

32.

Płokarz Barbara

16.30-17.15

poniedziałek

33. 

Płóciennik Wiesława

16.15-17.00

środa

34.

Podlas Mariusz

11.40 - 12.25

środa

35. 

Przybylski Mariusz

16.15-17.00       

środa

36.

Raszewska Jolanta  14.30 - 15.15  czwartek
37.

Smolarek Maria

12:35-13:20

poniedziałek

38.

Spitalniak Agnieszka-Kamila

16:00- 16:45

środa

39.

Stachowicz Katarzyna

14.20 -15.20

wtorek

40.

Sułkowska Katarzyna

15:30-16:15

środa

41.

Szymczak Aleksandra

13.35 - 14.20

wtorek

42.

Wasielewska Ewa

14.30 - 15.15

środa

43.

Wojciechowska Agnieszka

9.00 -  9.45

piątek

44.

Zadka Paweł

16.15 - 17.00

Wtorek

45.

Zadka Teresa

16.00 - 16.45

wtorek